SEO

Tahle zkratka přímo znamená optimalizaci webových stránek pro vyhledávače. Jinak řečeno, takové úpravy, které zařídí, že se vaše stránky začnou objevovat na předních příčkách vyhledávačů a lidé je uvidí dřív, než odejdou nebo kliknou na odkaz někoho jiného. Znamená to vlastně upravit web tak, aby byl dobře čitelný nejen pro uživatele, ale i pro roboty vyhledávačů, kteří mají na starosti právě to zařazení stránek na přední místa. Vytvořit správný obsah není vždycky jednoduché, SEO má spoustu částí. Na začátku je být SEO analýza, pak správné nastavení a pak je to i další práce, protože virtuální svět se mění možná rychleji, než bychom si přáli, a tak je třeba se pravidelně i nepravidelně přizpůsobovat novým situacím.

Proč je SEO důležité?

Hodnocení webu

Indexování webových stránek provádí roboti. Proto je důležité vyhovět při tvorbě textů i jim. Pomůžeme vám vytvořit hodnotný obsah vašich stránek.

Větší návštěvnost

Díky správně vybraným a důmyslně použitým klíčovým slovům k vám bude přirozená návštěvnost růst úplně sama.

Promyšlený obsah

SEO je oříšek pro každého. Díky kvalitnímu a promyšlenému obsahu však můžete být leadrem ve svém oboru a oslovit tak davy.

Jak postupujeme?

Stanovení cílů

Základem je znalost oboru ve kterém podnikáte. Dáme hlavy dohromady a na základě vašeho zaměření a cílové skupiny stanovíme cíle.

Analýza

Provedeme analýzu současného stavu a navrhneme kroky ke zlepšení. Vytvoříme strategický plán s jednotlivými kroky.

Tvorba obsahu

Díky správnému obsahu a vybraným klíčovým slovům, na webu a v textech viditelných ve vyhledávání váš brand dlouhodobě posílí svou pozici.

Obsahový marketing

Obsahový marketing „obsahuje“ spoustu cizích slov, ale nemusíte z toho mít strach. I když vám zní cize, my víme, jak se o to postarat. Šikovným způsobem za vás oslovíme zákazníky a oni to mnohdy ani nebudou vědět. Správnými texty zvýšíme návštěvnost stránek, zlepšíme viditelnost celého webu v organickém vyhledávání na google i seznamu a pokud budete chtít, pomůžeme vám s automatizací mailingu.

Návrh bez názvu (5)
Přesunout se na začátek