Naše služby

Máme rádi pořádek a proto máme jasně dané postupy, které při navázání spolupráce dodržujeme. Najdete zde naše přibližné ceny za nabízené služby. Můžete se s námi sejít osobně před navázáním spolupráce a také vám rádi poradíme zadarmo. Stačí se ozvat. Jsme tady pro vás. 

Jasné ceny

Než se pustíme do práce, odsouhlasíme si cenovou nabídku a koncept spolupráce. 

Vše pod kontrolou

Všechny účty i kampaně jsou vaše a vše tak máte jednoduše pod kontrolou.

Bez závazků

Nepotřebujeme s vámi podepisovat kontrakt na roky či měsíce. Vše je na domluvě a oboustranné spokojenosti. 

Start-upy

Pokud právě začínáte, je ten správný čas naplánovat postup a strategii online marketingu. Pomůžeme vám se takzvaně rozkoukat a poradíme vám nejlepší cestu, která pro vás nebude znamenat hodiny testování, studia a chyb.

Živnostníci

I pro OSVČ existuje cesta, jak se v dnešním online světě zviditelnit. Nemusíte hned utrácet nemalé rozpočty za neefektivní reklamu. Poradíme vám tu nejvíce vhodnou formu propagace a nebudete vyhazovat peníze takzvaně oknem.

zaběhlá firma

Už jste se do online marketingu pustili? Netušíte, jestli jsou vaše kampaně efektivní? Rádi se na ně podíváme a poradíme co s nimi. Pokud nyní z reklamy nemáte vysněné výsledky, poradíme vám.

Velká firma

S velkými rozpočty se dají dělat velká kouzla, ale dají se taky bez valného efektu a rychle utratit zbytečně velké rozpočty. Neradi vyhazujeme peníze oknem a rádi hledáme místa, kde ubrat a kde naopak přidat.

Rádi Vám pomůžeme i ZDARMA​

Máte dotaz k online marketingu? Nebojte se zeptat. Všechny dotazy, které lze e-mailem zodpovědět během 30 minut od nás máte zdarma. 

Pokud bude Váš dotaz k online marketingu časově náročnější, připravíme Vám nezávaznou cenovou nabídku, kterou obdržíte na zadaný e-mail.  Ceny našich služeb najdete níže. 

Máte složitější nebo velmi originální projekt a chcete s námi možnosti spolupráce probrat osobně? Naplánujte si s námi videohovor. Rádi se s vámi uvidíme a probereme další možnosti.  

Přesunout se na začátek